Regionalne Spotkanie Opłatkowe

Ponad stu związkowców uczestniczyło w corocznym spotkaniu opłatkowym organizowanym przez Zarząd Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ Solidarność. Członkowie solidarności spotkali się w Restauracji Parnasik w Legnicy. Spotkanie swoją obecnością zaszczycili między innymi: Ksiądz Wiesław Migdał, Ksiądz Marian Kopko, Ksiądz Wiesław Migdał, Ksiądz Grzegorz Ropiak, a także zastępca przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Tadeusz Majchrowicz. Naszą organizację zakładową reprezentowali Piotr Wegner, Leszek Buzdygan, Albin Ornowicz, Zbigniew Wierzbicki i Mirosław Borek.

Na wstępie przewodniczący Bogdan Orłowski powitał wszystkich zebranych i podziękował związkowcom za pracę w mijającym roku na rzecz NSZZ "Solidarność. Następnie głos zabrał Tadeusz Majchrowicz, który podkreślił wielką rolę szeregowych związkowców w "walce" z pracodawcami i rządem dla dobra pracowników. Na zakończenie w imieniu przewodniczącego KK Piotra Dudy złożył życzenia świąteczne i noworoczne. Ksiądz Grzegorz Ropiak odmówił modlitwę i pobłogosławił opłatki, którymi podzielili się związkowcy.